WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ   

KREDİ KARTI GEÇERLİ        

ANGAY

KAKTÜS

  Taner ANGAY

 

ANA SAYFA > Alışveriş Sözleşmesi

GÖNDERİ GÜNLERİ  PAZARTESİ, SALI VE ÇARŞAMBA GÜNLERİDİR.

1. Kredi kart ödemeli siparişler, bir sonraki (havaleli siparişler, ödeme hesaba düştükten sonraki) gönderi günü MNG Kargo ile gönderilir.

2. Bitkileri en iyi şekilde ambalajlamamıza rağmen nadiren de olsa kargoda meydana gelebilecek hasarlardan  Angay Kaktüs sorumlu değildir. Hasar riskine karşı bitkiler, topraktan arındırılıp paketlenecek, saksısı ve toprağı da yanına konacaktır.

3. Conophytumlar Mart-Temmuz arası ve Lithopslar Kasım-Mart arası uykuda olduklarından görünüşleri resimlerdeki gibi değildir.

4. Resimler kolleksiyonumuzdan çekilmiştir, satıştakiler daha küçük veya daha büyük olabilir, resimlerin karşısında ölçüleri verilmiştir.

5. ATM'den veya başka bir şahıs tarafından yapılan ödemeler muhakkak mail ile bildirilmelidir, çünkü kimin ödediğini tesbit edemiyoruz.

6. Bitkiler her zaman çiçekli değildir, her birinin belli bir çiçek zamanı vardır.

7. Lütfen SMS göndermeyin. Bize e-mail veya telefonla ulaşabilirsiniz.

ONLY IN TURKEY, NO EXPORT

Google Chrome’un SSLv3 desteğini sonlandırması sebebiyle bu protokol kullanılarak yapılan Yapı Kredi web servisi erişimlerinde sorun yaşanmakta, işlemlerde kesintiler yaşandığı gözlemlenmektedir. Farklı bir tarayıcı kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

Kaktüs Ticaret, © Copyright 2014 Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Kaktüs Ticaret'in yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.
Alışveriş Sepetim (0)
MescoMedia